İStanbul Anadolu Yakası Oto Ekspertiz

Öne Çıkan Mobil OTo Ekspertiz Hizmetlerimiz

Kapınızda İş yerinde oto galeride veya Avm otoparkında araçlara Ekspertiz yaptırmak için lütfen Randevu alın

Mobil oto servis güvencesi ile anadolu yakası oto ekspertiz artık çok kolay. Almak istediğiniz aracı detaylıca inceleyerek ekspertiz yapabiliyoruz. İstanbul anadolu yakasında oto ekspertiz yaptırmak artık çok kolay. Sizin adınıza gidip araca bakıp ekspertiz yapabiliyoruz. Mobil oto servis güvencesinde motor, mekanik, kaporta, boya değişen parçaları tespit edip anında raporlayabiliyoruz.

Anadolu Yakası Oto Ekspertiz

Anadolu yakasında beğendiğiniz aracın bilgilerini bize gönderdiğinizde hemen gidip bakıp ekspertiz yapıyoruz. Mobil oto ekspertiz   hizmetimiz ile yine fark yaratmaye devam ediyoruz. 25 yıllık oto servis deneyimimiz ile sizlere en iyi oto ekspertiz hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Araba almanın ne kadar riskli bir süreç olduğunu iyi biliyoruz. Ayrıca bir çok avantajımız ile sizlere İstanbul anadolu yakasında mobil oto ekspertiz hizmeti veriyoruz.

İstanbul anadolu yakasındaki en iyi oto ekspertiz hizmetini, otomotiv sektöründeki 25 yıllık tecrübesi ile mobil oto servis’ten almış olacaksınız. Motor mekanik bilgilerimize ayrıca kaporta boya tecrübelerimizide ekleyerek aracın gerçek ekspertiz bilgililerini ortaya çıkabiliyoruz. Anadolu yakasında oto ekspertiz yaptırmak sandığınızdanda kolay bir süreç haline geldi.

İstanbul dışında veya istanbul içinde herhangi bir ilçesinden anadolu yakasındadaki bir araca oturduğunuz yerde ekspertiz yaptırabileceksiniz. Üstelik bu ekspertiz ücreti sadece 250 TL tek paket olarak hesaplanmıştır.

Özellikle avrupa yakasında ikamet edenler için çok doğru ve yerinde bir hizmet olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünki İstanbul’da yoğun trafik durumu göz önünde bulundurulduğunda Avrupa yakasından anadolu yakasına gidip bir araç sahibi ile buluşup ekspertiz yaptırmak ortalama yarım gününüze mal olabilir. Mobil oto servis üzerinden satın alacağınız ekspertiz hizmeti ile iş yerinizden izin almanıza gerek kalmadan sizin adınıza gidip satın alacağınız aracı ekspertiz yapıp raporunu anında sizlere göndermekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakasında En İyi Oto Ekspertiz

İstanbul anadolu yakasında oto ekspertiz yaptırmak isteyenler için en iyi ve en güvenilir o mobil oto ekspertiz hizmeti verdiğimizi bildirmek isteriz. Siz satın almak istediğiniz aracı belirleyin. Biz gidip sizin adınıza bakıp aracın ekspertiz durumunu size hemen gönderelim. Bulunduğunuz yerden hareket etmenize gerek kalmadan ekspertiz raporu telefonunuza gelsin. Aracın motor mekaniğinden tutunda, kaporta & boyasına kadar, yürüyen aksamından tutunda frenlerine kadar her bölgesini titizlikle inceleyebiliyoruz.Sizde İstanbul anadolu yakasında iyi bir ekspertiz arıyorsanız mobil oto servis güvencesi ile hemen ekspertiz yapabiliyoruz.

.

Hızlı Ve Güvenilir OTO EKSPERTİZ

İstanbul’un anadolu yakasındaki ilçelerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. bu hizmetimiz ile zamandan ciddi anlamda tasarruf etmiş olmakla beraber aynı zamanda maddi olarakta ciddi tasarruflar elde etmiş olacaksınız. Ayrıca bulunduğunuz yerden hareket etmenize bile gerek kalmadan aracı inceleyip ekspertizini yapıp hemen gönderebiliriz.

 

Hemen Randevu Alabilir Yada Dilerseniz 0532 297 94 69 dan Arayabilirsiniz

    İLETİŞİM BİLGİLERİ
    Randevu Detayları