Fiat Bakım Fiyatları Servis Ücretleri

Öne Çıkan Fiat Mobil Servis Hizmetlerimiz

Kapınızda İş yerinizinde veya Avm otoparkında aracınıza Bakım yapabiliriz

FİAT marka aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Fiat Tarihi Hakkında :

  fiat servisi

  İtalyan Fiat markası ilk olarak Tofaş fabrikasında üretmiş olduğu kuş serisi otomobillerle tanındı. Daha sonraları çeşitli gelişimler yaparak Avrupa pazarına sunduğu arabaları, Türk otomobil pazarına da sunmaya başladı. Fiat Yedek parça üretimine de girişen marka birçok tedarikçi firmayla anlaşarak yedek parça ağını genişletmeyi hedefledi.

  Bu konuda başarılı olan Fiat markası Orijinal Fiat yedek parçaları ürettirerek parça sorununu ortadan kaldırdı ve Fiat yedek parça fiyat listesi düşük seviyelere kavuşmuş oldu. Fiat’ın ürettiği Linea ve Palio modelleri satış başarısı yakalayan araçlar olarak biliniyor.

  Ayrıca punto modeli ve markanın sunduğu multijet motor teknolojisi de en çok sevilenlerden. Uzun yıllar boyunca kurumsal firmalara ve ticari anlamdaki kullanımlara hitap eden araçlar üreten Fiat bunu daha da ileri taşıyarak kolay ödeme koşullarını kullanıcılarına sunan markalardandır.

  Fiat arabalarının Türkiye’de olan çabuk arızalanma imajı tamamen kullanım ve bakım şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Doğru kilometre aralıklarında yapılan bakımlar otomobilin uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Fiat periyodik bakımları, orijinal Fiat yedek parçalarıyla yapılırsa arabaların kullanımı ve dayanıklılığı daha da artacaktır.

  Tüm bu bakımları yaptırmak için Fiat servislerine gitmeye gerek yoktur. Mobil Oto Servis’te tüm Fiat periyodik bakımları yapılabilmektedir. Bunlar yapılırken de tüm parçalar müşterinin gözü önünde açılmakta ve hepsinde orijinal Fiat yedek parçaları kullanılmaktadır. Multijet motorunun başarlılı yakıt tüketimi ve performansıyla dikkat çeken Fiat, özellikle ticari taksilerin ve şirketlerin ilgisini çeken otomobiller yaratmasına sebep olmuştur.

  Ticari modellerden olan Ducato ve Scudo ise ticari araç pazarında satış rakamlarıyla markayı ön plana çıkarmaktadır. Bu araçların periyodik bakımları ve ağır bakımları da Mobil Oto Servis’te yapılabilmektedir. Fiat ağır bakımlarından olan Triger seti, V kayışı, baskı, balata, amortisör değişimi gibi ağır bakım hizmetleri Mobil Oto servis garajında, buji, fren diski ve balatası değişimi gibi işlemler ise ev ya da iş yerinizin önünde, orijinal Fiat yedek parçalarıyla yapılmaktadır. Üstelik tüm bu hizmetler 1 yıl ya da 10.000 kilometre garantili olarak yapılabilmektedir.

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button