Mitsubishi Bakım Fiyatları

Öne Çıkan Mitsubishi Mobil Servis Hizmetlerimiz

Kapınızda İş yerinizinde veya Avm otoparkında aracınıza Bakım yapabiliriz

MİTSUBİSHİ marka aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Mitsubishi Hakkında :

  Mitsubishi Servisi

  Mitsubishi markası 1921 yılında Japonya’da kurulmuş bir otomobil markasıdır. Daha sonra çeşitli atılımlar yapan Mitsubishi, gurup bir firma haline gelerek birçok sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

  Mitsubishi markasının en çok tutulan otomobil modelleri arasında: Mitsubishi Lancer, Mitsubishi L200, Mitsubishi ASX ve Mitsubishi Carisma gelmektedir. Mitsubishi Lancer modeli c sınıfında mücadele eden bir otomobildir. Ortalamaları karşılayan donanım seviyesi ve kullanım keyfiyle markanın en çok öne çıkan modeli olmuştur.

  Özellikle Evolution serisi, Mitsubishi Lancer in spor versiyonu olarak bilinmektedir. Turbolu olan bu model, spor otomobiller arasına çok özel bir yere sahiptir. Mitsubishi Lancer periyodik bakım fiyatları ve Mitsubishi Lancer yedek parça değişimleri kolay bir şekilde, Mitsubishi servislerine gitmeden de yapılabilmektedir.

  Mitsubishi L200 panelvan sınıfın en bilinen modelidir demek doğru bir tanım olurdur. Üretildiği ilk yıllardan beri çok yüksek satış başarıları elde eden aracın, yükleme kapasitesi ve kullanım kolaylığı oldukça iyi seviyelerdedir. Mitsubishi L200 bakımları ve Mitsubishi L200 yedek parça değişimleri garantili bir şekilde Mobil Oto Servis’te yapılabilmektedir.

  Mitsubishi ASX ise markanın SUV sınıfında mücadele eden temsilcisidir. Geniş iç hacim ve konfor seviyesiyle adından söz ettiren Mitsubishi ASX, fiyat anlamında da daha ulaşılabilir bir grafik sergilemektedir. Mitsubishi ASX periyodik bakım fiyatları ve Mitsubishi yedek parça fiyatları sınıf ortalamalarının altında bir seviyede seyretmektedir.

  Mitsubishi Carisma modeli ise artık üretimden kalmış bir otomobildir. Üretildiği yıllarda sunduğu donanım seviyesiyle dikkat çeken otomobilin dizel ve benzinli motor seçenekleri mevcuttur. Mitsubishi Carisma yedek parçaları ve Mitsubishi Carisma periyodik bakımları uygun fiyatlara bulmak mümkündür.

  Ayrıca Mobil Oto Servis’te tüm Mitsubishi marka araçların periyodik bakımlarını yaptırmak son derece kolay ve uygun fiyatlıdır.

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button