Skoda Bakım Fiyatları, Skoda Servis Ücretleri

Kaliteli, Garantili Skoda Bakımları. %45'e Varan Avantajlarla!

Tüm Skoda modelleri için bakımdan fren balata ve disk değişimine, triger setinden debriyaj seti değişimine kadar tüm işlemler için aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

SKODA marka aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Skoda’nın Hikayesi

  Skoda Servisi

  1895 yılında motosiklet üretimiyle başlayan bir hikâye Skoda’nın ki. Daha sonraları küresel Pazar ayak uydurarak motosiklet ümretiminden 6 yıl sonra otomobil üretimine başlamıştır. Skoda çekçe de hasar anlamına gelmektedir. Mlada Boleslav şehrinde bulunan Skoda fabrikası neredeyse şehrin yüz ölçümünün üçte birini kaplamaktadır. Skoda markası uzun bir süre sade ve sert hatlara sahip otomobiller üretmiştir. Daha sonraları ekonomik sorunlar yaşayan marka 1991 yılında Volkswagen gurubu tarafından satın alınmıştır. Satın alındıktan sonra daha büyük atılımlar yapan marka, ürettiği otomobillerde bünyesinde bulunduğu mark anın teknolojilerini kullanmıştır. Skoda markasının Türkiye’de en çok sevilen arabaları arasında: Octavia, Superb, Fabia, Roomster ve Felicia modelleri gelmektedir. Bu arabalar, Türk otomobil pazarında çok sayıda satış adetlerine ulaşan ve yedek parça konusunda uygun fiyatlı otomobiller olarak bilinmektedir. Sıfır kilometre modellerin de sınıfındaki arabalara göre daha uygun fiyatlara satılması, markayı bir adım daha ileri taşımaktadır. Her otomobilde olduğu gibi Skoda arabalarının da uzun ömürlü olması, bakımlı olmasıyla doğru orantılıdır. Skoda arabalarının tüm periyodik bakımları, Skoda yedek parçalarıyla yapılmalıdır. Markanın parçalarının kolay bulunuyor olması zaten rakamları aşağıda tutarken, Skoda yedek parça fiyatlarının herkes tarafından ulaşılabilir seviyede olmasını sağlamıştır. Hafif bakımlarda hava, yağ, polen filtreleri değişirken, motor yağının da değişimi yapılmalıdır. Ağır bakımlardan olan triger seti, baskı balata, amortisör ve V kayışı değişimleri de Skoda parçalarıyla yapılmaktadır. Skoda yedek parça fiyat listesi ve aksesuarlarının uygun seviyelerde olması servis fiyatlarına da olumlu yansımaktadır.

  Mobil Oto Servis’te yapılacak tüm Skoda bakımlarında 1 yıl ya da 10.000 kilometre garanti verilmektedir. Ayrıca yapacağınız tüm harcamaları ister nakit, isterseniz de kredi kartına taksit seçenekleriyle yaptırmanız mümkün.

  Skoda Periyodik Bakımlarında Neleri Kontrol Ediyoruz ?

  Motor Kontrolleri

  Motor Yağ ve Filitre Seti Değişimi

  Yakıt Filitresi Değişimi

  Ön Takım Kontrolleri

  Fren Balata Değişimi

  Fren Disk Değişimi

  Aksların Kontrolü

  Direksiyon Sistemim Kontrolü

  Yakıt Kaçak Testleri

  Arka Takım Kontrolleri

  Arka Balata Değişimi

  Hidrolik Yağı Kontrol Ve Değişimleri

  Şanzıman Kontrolleri

  Elektronik Arıza Chek-Up

  Sürüş Testi

  Far Sinyal Lamba Kontrolleri

  Antifriz Kontrol Ve Değişimi

  Akü Kontrol Ve Şarj Testi

  Hizmet verdiğimiz SKODA modelleri:

  Octavia Bakım Fiyatları Rapid Bakım Fiyatları Roomster Bakım Fiyatları Supper B Bakım Fiyatları
  Yeti Bakım Fiyatları

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Skoda Bakımları
   Skoda Bakım Fiyatları
   Skoda Servisi
   Skoda Servis Ücretleri
   Skoda Servisi
   Call Now Button