Skoda Roomster Bakım Fiyatları Ve Servis Ücretleri

Skoda Roomster Bakımları

Skoda Roomster kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Skoda Roomster bakımları Mobil Oto Servis’te!

Skoda kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Skoda bakımları Mobil Oto Servis’te!

Talebinizi Girin Arabanızın ihtiyacını belirtin. Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

Skoda Roomster Aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Skoda Roomster Skoda Auto tarafından üretilen beş ve kapılı beş koltuklu çok amaçlı araçtır. Satışları Haziran 2006’da başlayan bu otomobil, Mart 2006’da Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır. Roomster, panel van olarak da üretilmektedir. Konforlu bir akaç olan Roomster, aile otomobili olarak da öne çıkmaktadır. Bu araç, düzenli olarak periyodik bakım yapıldığında sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Bu bakımların belirtilen zamanlarda yaptırılması, araçların uzun süreli güvenli bir şekilde kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Bakım sırasında araçların antifriz değişimi yapılmakta, balata temizliği ile balata değişimi gerçekleştirilmekte, motor yağı değişimi, buji değişimi, silecek değişimi, fren diski değişimi ile birlikte yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, yakıt filtresi değişimi uygulanmaktadır. Bakımda akü kontrolü de sağlanmakta ve check up yapılarak araçta olası arıza durumları ortaya çıkarılıp müdahale edilmektedir.

  İlgili araçlar; Skoda Roomster 1.2 12V 64 beygir, Skoda Roomster 1.2 HTP 70 beygir, Skoda Roomster 1.2 TSI 86 beygir, Skoda Roomster 1.2 TSI 105 beygir, Skoda Roomster 1.2 TSI 105 beygir AT, Skoda Roomster 1.2 TDI 75 beygir DPF, Skoda Roomster 1.4 16V 86 beygir, Skoda Roomster 1.4 86 beygir, Skoda Roomster 1.4 TDI 70 beygir, Skoda Roomster 1.4 TDI 80 beygir, Skoda Roomster 1.6 i 16V 105 beygir, Skoda Roomster 1.6 i 16V 105 beygir Tiptronic, Skoda Roomster 1.6 TDI 105 beygir DPF, Skoda Roomster 1.6 TDI 90 beygir DPF, Skoda Roomster 1.9 TDI 103 beygir

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.