Audi A 3 Bakım Fiyatları 2023

Audi A 3 Bakımları

Audi A 3 kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Audi A 3 bakımları Mobil Oto Servis’te!

Audi kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Audi bakımları Mobil Oto Servis’te!

Talebinizi Girin Arabanızın ihtiyacını belirtin. Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

Audi A 3 Periyodik Bakım Ücretleri

A 3 1.0 TFSI

Periyodik Bakım

5.500 TL

A 3 1.2 TFSI

Periyodik Bakım

5.150 TL

A 3 1.4 TFSI

Periyodik Bakım

5.250 TL

A 3 1.5 TFSI

Periyodik Bakım

4.950 TL

A 3 1.6 TDI

Periyodik Bakım

5.850 TL

A 3 Periyodik bakımlarında : Motor yağ, yağ filitresi, hava filitresi, polen filitresi değişimi yapmaktayız. Yakıt filitresi ve buji değişimi için önceden söylemeniz gerekmektedir. Ayrıca motor genel kontrolleri, ön takım kontrolü, fren balatalarının kontrolü, akü kontrolü, fren hidrolik yağı kontrolü ve elektronik chek up yapmaktayız.

Bakımlarda : Bosch, Mann Filitre kullanmaktayız. 

Motor Yağı ; Mobil & Castrol 

Audi A-3 Bakımında Muhteşem Kampanya Süpriz YOK!
Sadece İstanbul ve İlçeleri
3.850 TL
Hemde dilediğiniz yerde Yerinde bulunduğu yerde araç bakımı
Neleri Değiştiriyoruz ? : Motor Yağ, Yağ Filitresi, Hava Filitresi, Polen Filitresi Değişimi Parça + İşçilik Herşey Dahil!
Hemen Randevu İsteyin

Audi A3 Periyodik Bakımlarını Nasıl Yapıyoruz ?

Audi A 3 araçların periyodik bakımlarını yaparken, diğer modellerde olduğu gibi oldukça özen göstermekteyiz. Çünkü Audi sağlamlığı ile bilinen ender araçlardan bir tanesidir. Bu sağlamlığın temelinde doğru parçalar ile zamanında yapılan periyodik bakımlar yatmaktadır. Bizde a 3 bakımlarında orjinal yada muadili yedek parçalar kullanarak aracınzın motor ömrünü uzatmış oluyoruz.

A 3 Periyodik Bakımını Nasıl Yapıyoruz ?

A3 periyodik bakımlarını yaparken öncelikle aracınızı kriko yardımı ile yerde 30 cm havaya kaldırıyoruz. Daha sonra motor yağı boşaltma tapasını açarak motordaki kirlenmiş yağı kirli yağ kabımıza alıyoruz. Motor yağı iyice süzülene kadar bekliyoruz. Motor yağı boşaltımı tamalandıktan sonra tapa contasını değiştirerek tapayı takıyoruz. Daha sonra ön takım kontrolleri, fren disk balata kontrolü yaparak bakıma devam ediyoruz. Daha sonra sırası ile yağ filitresi, hava filitresi, yakıt filitresi değişimini yapıyoruz. Genel motor kontrolleri ve testlerin ardından yeni motor yağını koyuyoruz. Daha sonra aracı çalıştırıp stop ettikten sonra tekrar motor yağ seviyesini kontrol ediyoruz. Son olarak polen filitresi değişimi ve elektronik chek- up ardından, audi a3 periyodik bakım işlemini tamamlıyoruz.

Bakımlarda Hangi Parçaları Değiştiriyorsunuz ?

Motor Yağ, yağ filitresi, hava filitresi, yakıt filitresi, polen filitresi, ön fren balatası, ön fren diski, arka fren balatası, arka fren diski, silecekler, antifriz, fren hidrolik yağı ve istediğinize göre değişmesi gereken parçaları a3 periyodik bakımlarında değiştiriyoruz.

Periyodik Bakımlarda Garanti Varmı ?

Periyodik bakımlarda kullanılan parçaların 1 yıl veya 10.000 km’re garantisi mobil oto servis tarafından sağlanmaktadır.

Bölge Olarak Nerelere Gelebiliyorsunuz ?

İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Servislerde Yapılan Bakımdan Farkı Varmıdır ?

Servislerde yapılan bakımların birebir aynısı yapabilmekteyiz. Aracınızı her hangi bir yere götürmenize gerek kalmadan, kapınızda, iş yerinizin oto parkında veya dilediğiniz adreste periyodik bakımını yapabilmekteyiz.

Audi A 3 Aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Audi A 3  bakım fiyatları en uygun ve pratik çözümler burada. Aracınızın bakımını kapınızın önünde hızlı ve güvenli şekilde yapabiliriz. Audi servisleri yada sanayi sitelerine gitmenize gerek yok. Mobil oto servis Audi A 3 bakım hizmetlerini kapınıza getiriyor. Herhangi bir yere hareket etmenize geek kalamdan bulunduğunuz yerde periyodik bakım Türkiye’de sadece Mobil Oto Servis. Kapıda kredi kartı ile ödeme ve taksit fırsatları ile şimdi aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz.

  İlgili araçlar; Audi A3 1.2 TDI 61 beygir, Audi A3 1.4 i 16V 75 beygir, Audi A3 1.4 TDI 90 beygir, Audi A3 1.4 TDI 75 beygir, Audi A3 1.6 FSI 115 beygir

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button