Ford B-MAX Bakım Fiyatları

Öne Çıkan Mobil Servis Hizmetlerimiz

Tüm FORD modelleri için bakımdan fren balata ve disk değişimine, triger setinden debriyaj seti değişimine kadar tüm işlemler için aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

FORD B-max kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Ford B-max bakımları Mobil Oto Servis’te!

Ford Bmax Bakımında Muhteşem Kampanya Süpriz YOK!
Sınırlı Süre
3.850 TL
Hemde dilediğiniz yerde Yerinde bulunduğu yerde araç bakımı
Neleri Değiştiriyoruz ? : Motor Yağ, Yağ Filitresi, Hava Filitresi, Polen Filitresi Değişimi Parça + İşçilik Herşey Dahil!
Randevu İsteyin

Talebinizi Girin & Arabanızın ihtiyacını belirtin. & Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. & Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. & Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

Aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Ford B-MAX, Ford otomobil firmasının Ford B3 platformunda üzerinde tasarımını yaptığı subcompact mini MPV modelidir. Araç, 2011’de ilk olarak Cenevre Otomobil Fuarı’nda konsept otomobil olarak görücüye çıkmıştır. Resmi lansmanı ise 2012’deki Barcelona’da Mobil Dünya Kongresi’nde yapılmıştır.

  Aracın üretimine Haziran 2012’de başlamış olup, piyasaya çıkış tarihi ise Temmuz sonlarını bulmuştur. Bu aracın kapı açıklık mesafesi 1,5 metre civarındadır. Bu da araç içindeki  yolcularına içeriden panoramik bir görüntü sunmaktadır. Aracın arka kapıları sürgülü şekilde tasarlanmış ve yana doğru kayarak açılmaktadır.

  Bu araç otomobil ve suv arasında Mpv modelde aileniz ile keyifli bir yolculuk geçirmeniz için tasarlanmıştır. B-max için ne tam anlamıyla tica nede otomabil diyebiliriz. Türkiye’de benzinli ve dizel olarak iki motor seçenğeği bulunmaktadır. Ayrıca benzinli modelinde Otomatik vites seçeniğide vardır.

  Ford B-max aracınızı yıllarca sorunsuz kullanmak içinde tabiki diğer araçlarda olduğu gibi periyodik bakımlarını aksatmadan yaptırmanız gerekiyor. Periyodik bakımlarda Motor yağ, yağ filitresi, hava filitresi, polen filitresi, yakıt filitresi değişimi yapılmalı. Ayrıca benzinli modellerinde buji değişimide yapılması gerekiyor. Fren bakımı fren diski değişimi, fren balata değişimi, fren balata temizliği ve ayarlanması, akü kontrolü, silecek değişimi, ve antifriz değişimi yapıldığında B-max aracınızı yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.

  İlgili araçlar; Ford B-MAX 1.0 EcoBoost 120 beygir start/stop, Ford B-MAX 1.0 EcoBoost 100 beygir, Ford B-MAX 1.4 Duratec 90 beygir, Ford B-MAX 1.5 TDCi

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button