Honda Bakım Fiyatları Honda Servisi

Öne Çıkan Honda Mobil Servis Hizmetlerimiz

Kapınızda İş yerinizinde veya Avm otoparkında aracınıza Bakım yapabiliriz

HONDA marka aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Honda Hakkında :

  honda servisi

  Japon otomobilleri denildiğinde akla ilk gelen şeylerden birisi dayanıklı motorları ve sportif tasarımlarıdır. Özellikle modifiye etmeye olan yatkınlıkları özellikle genç kullanıcıların Japon arabalarına olan bakışlarını hep farklı bir noktada tutmuştur.1948 yılında Soichiro Honda tarafından kurulan Honda markasıda ülkemizde en çok sevilen ve satılan japon araba markalarındandır.

  Bunda Honda yedek parçalarının uygun fiyatlara satılması ve yaygın olması etken bir durumdur. Uzun bir süre dizel motor seçeneği bulunmayan Honda’nın artık bu seçeneğinin de bulunması katı Japon üretim anlayışının da kırıldığının göstergesidir. Çünkü japon araba üreticileri her ne kadar teknolojik olarak gelişmeye sürekli açık olsalar da çeşitlilik sunma anlamında o kadar cömert olamıyorlar.

  Uzun bir aradan sonra ilk atılımı yapan marka Honda özel servisleri ve Honda bakım fiyatlarındaki uygun fiyat seviyesiyle bu imajını kırmıştı. Türkiye’ özellikle dizel motorların ve ekonomik motorların yaygınlaşması sonrası Honda marksı bir atılım yaparak Pazar hakimiyetini arttıran markalardan oldu.

  En çok sevilen ve bilinen Honda modelleri arasında Civic, CRV, Jazz ve City modelleri geliyor. Özellikle Civic modeli en çok satılan ve sevilen modellerden birisi. Honda servisi olmadan bile bu arabanın bakımlarının yapılıyor olabilmesi ise bir başka avantajı. Bir başka yaygın model ise Honda City. B sınıfında sedan karoserle mücadele eden bu araçların en çok sevilen tarafı uygun Honda yedek parça fiyatlarına sahip olması.

  Diğer modellerde de olduğu gibi City’nin de uzun ömürlü olabilmesi için bakımlarının orijinal Honda yedek parçalarıyla yapılması gerekmektedir. Ayrıca tüm bakımlar için Honda servislerine de gitmenize gerek yoktur. Jazz modeli ise B sınıfında mücadele eden sedan otomobilken, CRV modeli Suv sınıfında bir zamanların en çok satanlarından.

  Honda markasının Türkiye’de sevilen bir araç modeli olmasının en büyük sebebi ise Honda aksesuarlarının yaygın olması ve Honda yedek parçalarının uygun fiyat seviyelerinde bulunabilmesidir.

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button