Peugeot 2008 Bakım Fiyatları

Peugeot 2008 Bakımları

Tüm Peugeot modelleri için bakımdan fren balata ve disk değişimine, triger setinden debriyaj seti değişimine kadar tüm işlemler için aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Peugeot 2008 kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Peugeot 2008 bakımları Mobil Oto Servis’te!

Talebinizi Girin Arabanızın ihtiyacını belirtin. Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

PEUGEOT 2008 marka aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Peugeot 2008 Bakımlarında TEK fiyat süpriz YOK!
  Sadece İstanbul ve İlçeleri
  3.850 TL
  Hemde dilediğiniz yerde Yerinde bulunduğu yerde araç bakımı
  Neleri Değiştiriyoruz ? : Motor Yağ, Yağ Filitresi, Hava Filitresi, Polen Filitresi Değişimi Parça + İşçilik Herşey Dahil!
  Motor yağı 4 LT Petrolofisi 5/30 ve 10/40 - Filitreler Bosch Vinkel + Genel motor kontroller ön takım, fren balata kontrollerii ve elektronik Chek-UP
  Hemen Randevu Oluşturun

  Aracınızın bakım zamanı geldi ise servise veya sanayiye gitmenize gerek yok. Mobil oto servis yerinde bakım hizmeti ile peugeot 2008 bakımlarını dilediğiniz adreste yapabiliyoruz. 20 yıllık sektör tecrübesi ile aracınıza uygun yedek parçalar ile bakım işlemlerini gerçekleştiriyorz. Peugeot 2008 bakım kampanyası sadece 3.850 TL .

  Yerinde bakım nasıl yapıyoruz ?

  Randevu oluşturduğunuz adrese gelip aracınıza bakıma başlıyoruz. İlk olaral aracınıza koltuk kılıfı ve direksiyon koruyucu takarak iç akşamsı koruma altına alıyoruz. Daha sonra motor kaputunu açıp genel motor kontrollerini yapıyoruz. Daha sonra aracı yerde 30 -40 cm yerde kriko ile kaldırıyoruz. Ön takım ve fren disk balata kontrollerinin ardından karter tapasını açarak motor yağını kirli yağ kabına boşaltıyoruz. Motor yağı iyice süzüldükten sonra tapa contasını değiştirip yerine takıyoruz. Sırası ile yağ, hava ve polen filitresini takarak bakımlara devam ediyoruz. Yeni motor yağını koyarak işlemlere devam ediyoruz. Motor kayışları ve genel kontrollerin ardından bir sonraki servis için sıfırlama yapıyoruz. Elektronin arıza tespit cihazı ile chek-up yaptıktan sonra peugeot 2008 periyodik bakım işlemleri bitiriyoruz.

  İlgili araçlar; Peugeot 2008 1.2 VTi 82 beygir, Peugeot 2008 1.4 HDi 68 beygir FAP, Peugeot 2008 1.6 VTi 120 beygir, Peugeot 2008 1.6 e-HDi 92 beygir FAP STT, Peugeot 2008 1.6 e-HDi 92 beygir FAP STT AT, Peugeot 2008 1.6 e-HDi 115 beygir FAP STT

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button