Mercedes Bakım Fiyatları

Mercedes Mobil Servis Hizmetlerimiz

Tüm Mercedes modelleri için bakımdan fren balata ve disk değişimine, triger setinden debriyaj seti değişimine kadar tüm işlemler için aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mercedes kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlara tüm Mercedes Benz bakımları Mobil Oto Servis’te!

Talebinizi Girin & Arabanızın ihtiyacını belirtin. & Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. & Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. & Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

 Aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Havada, karada ve denizde yıldız gibi parlayacaklarının müjdesini vererek başlayan bir serüven! Bundan tam 88 yıl önce kurulan bir markanın hikâyesi herkesi etkileyecek kadar iddialıydı! Ürettiği tüm arabalarla bugüne kadar otomobil dünyasına damgasını vuran Mercedes-Benz kalite ve güvenlik anlamında liderliği kimseye kaptırmadı! Mercedes yedek parçalarınında son derece yaygın şekilde bulunabilmesi markayı Türkiye’de de sevilen bir araba markası yaptı. Ayrıca markanın çok sevilen sportif modellerinin olması Mercedes aksesuarlarının da yaygınlaşmasını sağladı. Mercedes-Benz otomobillerinin en büyük özelliği uzun ömürlü olmaları ve tüm araçlarında standartlaşmış olan kalite anlayışıdır. Türkiye’de en çok sevilen Mercedes-Benz modelleri arasında A serisi, S serisi, E serisi ve C serisi gelmektedir.

  Bu modellerin çok motor seçeneğinin olmaması ise firmanın katı kuralcı yaklaşımının bir eseridir. Aslında bakılırsa Premium diye adlandırılan sınıftaki tüm araçların motor seçeneklerinin sınırlı olduğunu unutmamak gerek. Mercedes yedek parça fiyatları sınıf ortalamalarını karşılayan seviyelerdedir. Yan sanayi ürünlerin fiyatları biraz daha uygun olsa da orijinal Mercedes yedek parçaları kullanmak çok daha mantıklı bir adım olacaktır. S serisi markanın lüks sınıfını simgelerken, dünyada bir ikon haline gelmiştir. E serisi lüks ve orta sınıf arasına konumlanırken, C serisi ve A serisi markanın en ulaşılabilir fiyat seviyesine sahip modelleridir.

  Tüm araçlarda olduğu gibi Mercedes periyodik bakımları da Mobil Oto Servis’te yapılabilmektedir. Üstelik tüm bu bakımlarda da Mercedes yedek parçaları kullanılmaktadır. Markanın pahalı imajı sizi yanıltmamalı. Mercedes-Benz markasının yedek parça stratejileri doğrultusunda Mercedes yedek parça fiyatları normal seviyelerde seyretmektedir. Mercedes bakımları yapılırken mutlaka ağır bakımlarının da zamanları kontrol edilmelidir. Triger seti değişimi, baskı ve balata değişimi, fren diski, balatası değişimi, amortisör değişimi, buji değişimi gibi işlemler Mobil Oto Servis markası altında yapılabilmektedir. Bunun için Mercedes servislerine gitmenize gerek yoktur

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button