Audi A 4 Periyodik Bakım Fiyatları

Kaliteli, Garantili AUDI A 4 Bakımları. %45'e Varan Avantajlarla!

Audi A 4 modelleri için bakımdan fren balata ve disk değişimine, triger setinden debriyaj seti değişimine kadar tüm işlemler için aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen Teklif Alıp Aracınızın Bakımını Yaptırabilirsiniz

Mesajınız başarı ile gönderildi!

Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

Nasıl Çalışır ?

Audi A 4 Periyodik Bakımları

Audi A4 periyodik bakımlarında aşşağıdaki tabloda bulunan kontolleri ve değişimleri yapabilmekteyiz. Audi A 4 periyodik bakımlarında orjinal audi yedek parçaları veya muadili parçalar kullanmaktayız. Periyodik bakımlarda takılan parçalar ve yapılan işçiliğin 1 yıl 10 bin km’re garantisi bulunmaktadır. Sizde kapınızda, iş yerinizde veya dilediğiniz adreste audi a4 aracınızın periyodik bakımını yaptırabilir, sanayi veya servise gitmenize gerek kalmadan aracınızın bakımını istediğiniz yerde yaptırabilirsiniz.

A 4 Bakımlarını Nasıl Yapıyoruz ?

İlk olarak bakıma aracınızın koltuk, direksiyon izolasyonlarını yaparak başlıyoruz. Daha sonra aracı kriko yardımı ile yerde 30 cm kadar yukarı kaldırıp sehbaya alıyoruz. Karter tapasını açarak motordaki kirlenmiş yağı yağ boşaltım kabımıza boşaltıyoruz. Motordaki yağ iyice süzülene kadar bekliyoruz. Motor yağı iyice boşaldıktan sonra karter tapasını takıyoruz.

Daha sonra ön takım; rot, rot başı, rotil, direksiyon kutusu, aks körükleri başta olmak üzere fren balata ve diskleri dahil tüm ön düzen aksamına chek up yapıyoruz. Daha sonra aracı krikodan indirip sırası ile yağ filitresi, hava filitresini değiştiriyoruz. sonra motora yeni yağı koyduktan sonra motor kontrolleri yapmaya başlıyoruz.

Gerekli motor kontrollerinin ardından aracı çalıştırıp 1 dakika sonra stop ediyor ve motor yağını tekrar kontrol ediyoruz. Seviye tamamlandıktan sonra motor soğutma sıvısı, fren hidrolik sıvısı kontrollerini yapıyoruz. Son olarak polen filitresini değiştirip, elektronik arıza testi yaparak audi a4 periyodik bakım işlemlerini tamamlıyoruz.

Motor Yağı Değişimi
 

Polen Filitresi Değişimi

Arka Fren Disk Değişimi

Yağ Filitre Değişimi 

Yakıt Filitresi Değişimi

Arka Balata Değişimi

Hava Filitresi Değişimi
 

Ön Fren Balatası Değişimi

Ön Takım Kontrolleri

Elektronik Arıza Tespiti

Amortisör Kontrolleri Ve Değişimi

Antifriz Değişimi
 

Akü Kontrol ve Değişimi

Fren Hidrodik Yağ Değişimi

Silecek Değişimi

Buji Değişimi

Arka Fren Disk Değişimi

Süspansiyon Kontrolleri

Arayınız
Open chat