Audi A 4 Bakım Fiyatları

Kaliteli, Garantili AUDI A 4 Bakımları. %45'e Varan Avantajlarla!

Audi A 4 modelleri için bakımdan fren balata ve disk değişimine, triger setinden debriyaj seti değişimine kadar tüm işlemler için aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen Teklif Alıp Aracınızın Bakımını Yaptırabilirsiniz

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Nasıl Çalışır ?

  Audi A 4 Periyodik Bakımları

  Audi A4 periyodik bakımlarında aşşağıdaki tabloda bulunan kontolleri ve değişimleri yapabilmekteyiz. Audi A 4 periyodik bakımlarında orjinal audi yedek parçaları veya muadili parçalar kullanmaktayız. Periyodik bakımlarda takılan parçalar ve yapılan işçiliğin 1 yıl 10 bin km’re garantisi bulunmaktadır. Sizde kapınızda, iş yerinizde veya dilediğiniz adreste audi a4 aracınızın periyodik bakımını yaptırabilir, sanayi veya servise gitmenize gerek kalmadan aracınızın bakımını istediğiniz yerde yaptırabilirsiniz.

  A 4 Bakımlarını Nasıl Yapıyoruz ?

  İlk olarak bakıma aracınızın koltuk, direksiyon izolasyonlarını yaparak başlıyoruz. Daha sonra aracı kriko yardımı ile yerde 30 cm kadar yukarı kaldırıp sehbaya alıyoruz. Karter tapasını açarak motordaki kirlenmiş yağı yağ boşaltım kabımıza boşaltıyoruz. Motordaki yağ iyice süzülene kadar bekliyoruz. Motor yağı iyice boşaldıktan sonra karter tapasını takıyoruz.

  Daha sonra ön takım; rot, rot başı, rotil, direksiyon kutusu, aks körükleri başta olmak üzere fren balata ve diskleri dahil tüm ön düzen aksamına chek up yapıyoruz. Daha sonra aracı krikodan indirip sırası ile yağ filitresi, hava filitresini değiştiriyoruz. sonra motora yeni yağı koyduktan sonra motor kontrolleri yapmaya başlıyoruz.

  Gerekli motor kontrollerinin ardından aracı çalıştırıp 1 dakika sonra stop ediyor ve motor yağını tekrar kontrol ediyoruz. Seviye tamamlandıktan sonra motor soğutma sıvısı, fren hidrolik sıvısı kontrollerini yapıyoruz. Son olarak polen filitresini değiştirip, elektronik arıza testi yaparak audi a4 periyodik bakım işlemlerini tamamlıyoruz.

  Audi A 4 Bakımlarında Kontrol Ve Değişim Yaptığımız Parçalar

  Motor Yağı Değişimi
   

  Polen Filitresi Değişimi

  Arka Fren Disk Değişimi

  Yağ Filitre Değişimi 

  Yakıt Filitresi Değişimi

  Arka Balata Değişimi

  Hava Filitresi Değişimi
   

  Ön Fren Balatası Değişimi

  Ön Takım Kontrolleri

  Elektronik Arıza Tespiti

  Amortisör Kontrolleri Ve Değişimi

  Antifriz Değişimi
   

  Akü Kontrol ve Değişimi

  Fren Hidrodik Yağ Değişimi

  Silecek Değişimi

  Buji Değişimi

  Arka Fren Disk Değişimi

  Süspansiyon Kontrolleri

  Audi A 4 Aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Audi A 4 bakım fiyatları en uygun ve pratik çözümler burada. Aracınızın bakımını kapınızın önünde hızlı ve güvenli şekilde yapabiliriz. Audi servisleri yada sanayi sitelerine gitmenize gerek yok. Mobil oto servis Audi A 4 bakım hizmetlerini kapınıza getiriyor. Herhangi bir yere hareket etmenize geek kalamdan bulunduğunuz yerde periyodik bakım Türkiye’de sadece Mobil Oto Servis. Kapıda kredi kartı ile ödeme ve taksit fırsatları ile şimdi aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz.

   İlgili araçlar; Audi A4 1.2 TDI 61 beygir, Audi A4 1.4 i 16V 75 beygir, Audi A4 1.4 TDI 90 beygir, Audi A4 1.4 TDI 75 beygir, Audi A41.6 FSI 115 beygir

   Nasıl Çalışır?

   Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

   Randevunuzu Bugün Planlayın

   Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

   Ara: 0-532-297-9469

   Randevu Oluştur
   Teklif AL

    Mesajınız başarı ile gönderildi!

    Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

    Call Now Button