Audi A1 Periyodik Bakım Fiyatları

Audi A 1 Bakımları

Audi A 1 kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Audi A 1 bakımları Mobil Oto Servis’te!

Talebinizi Girin Arabanızın ihtiyacını belirtin. Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

Audi A 1 Aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Audi A1 Bakımlarında Neler Yapıyoruz ?

  Audinin en fazla satılan modellerinden olan a1 modeli periyodik bakımlarında, orjinal yedek parçaları kullanmaya özen gösteriyoruz. Audi periyodik bakımları, alanında uzman ve sertifikalı ustalarımız tarafından yapılmaktadır. A 1 periyodik bakımlarında; Motor yağ, yağ filitresi, hava filitresi, polen filitresi, yakıt filitresi, fren disk ve balata değişimi başta olmak üzere bir çok periyodik bakım ve onarımı kapınızda yapabilmmekteyiz. Ayrıca elektronik arıza tespiti ve arızaların silinmeside yine mobil oto servis tarafından yapılmaktadır.

  Audi A 1 Periyodik Bakımları Nasıl Yapıyoruz ?

  İlk olarak aracınızı kriko yardımı ile yerden kaldırıyoruz. Daha sonra karterdeki yağı, boşaltma tapasını açıp motordaki yağı boşaltma kabına alıyoruz. Daha sonra motor yağ iyice süzüldükten sonra tapanın contasını yenisi ile değiştirerek yerine takıyoruz. Daha sonra sırası ile yağ filitresi, yakıt filitresini değiştiriyoruz. Ön takım ve fren balata kontrollerinide yaptıktan sonra aracı tekrar yere indiriyoruz. Yeni motor yağını koyup aracı çalıştırıyoruz. Son olarak polen filitresinide değiştirip, servis sıfırlamasınıda yaptıktan sonra Audi A1 periyodik bakım işlemlerini bitiriyoruz. Ayrıca fren hidrolik yağı testi, antifriz testi, akü şarj testlerinide periyodik bakımlarımızda standrt olarak yapmaktayız

  Audi A 1  bakım fiyatları en uygun ve pratik çözümler burada. Aracınızın bakımını kapınızın önünde hızlı ve güvenli şekilde yapabiliriz. Audi servisleri yada sanayi sitelerine gitmenize gerek yok. Mobil oto servis Audi A 1 bakım hizmetlerini kapınıza getiriyor. Herhangi bir yere hareket etmenize gerek kalmadan bulunduğunuz yerde periyodik bakım Türkiye’de sadece Mobil Oto Servis’te!

  Kapıda kredi kartı ile ödeme ve taksit fırsatları ile şimdi aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz.

  İlgili araçlar; Audi A1 1.2 TFSI 86 beygir, Audi A1 1.2 TFSI 86 beygir, Audi A1 1.4 TFSI 122 beygir, Audi A1 1.4 TFSI 140 beygir, Audi A1 1.4 TFSI 140 beygir S tronic, Audi A1 1.4 TFSI 122 beygir S tronic, Audi A1 1.4 TFSI 122 beygir, Audi A1 1.4 TFSI 140 beygir, Audi A1 1.4 TFSI 140 beygir S tronic, Audi A1 1.4 TFSI 122 beygir S tronic, Audi A1 1.4 TFSI 185 beygir S tronic, Audi A1 1.4 TFSI 185 beygir S tronic, Audi A1 1.6 TDI 90 beygir, Audi A1 1.6 TDI 105 beygir, Audi A1 1.6 TDI 90 beygir S tronic, Audi A1 1.6 TDI 90 beygir, Audi A1 1.6 TDI 105 beygir, Audi A1 1.6 TDI 90 beygir S tronic, Audi A1 2.0 TDI 143 beygir, Audi A1 2.0 TDI 143 beygir

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button