Ford C-Max Periyodik Bakım Fiyatları

Öne Çıkan Ford C-max Mobil Servis Hizmetlerimiz

Tüm FORD modelleri için bakımdan fren balata ve disk değişimine, triger setinden debriyaj seti değişimine kadar tüm işlemler için aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

FORD C-max kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlara tüm Ford C-max bakımları Mobil Oto Servis’te!

Talebinizi Girin & Arabanızın ihtiyacını belirtin. & Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. & Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. & Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

Ford C-Max  aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Ford C-Max Ford otomotiv firmasının 2003’yılından beri Almanya fabrikasında, 2011 den beri de Kuzey Amerika’da üretimi, devam eden kompakt MPV otomobildir. Bu aracın ilk serisi, yalnızca Avrupa ülkeleri ve Yeni Zelanda için üretilmişti. Bu aracın , ikinci nesil üretimiyle birlikte Kuzey Amerika’da da satışa çıkmıştır. Bu araç kullanışlı oldukça keyifli ve özellikle aile ile uzun yol seyahatlerinde rahatlık ve konfor sunmaktadır.Ford C-max’ı uzun yıllar sorunsuz kullanabilmek için , periyodik bakımlarının düzenli olarak yaptırmaktan geçmektedir.

  Bu bakımlar yapılırken  birçok parçanın gözden geçirilmesi ve belli periyotlarda bazı parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Bunlar arasında motor yağı değişimi, antifriz değişimi, silecek değişimi, buji değişimi vardır. Bakımda değişen aksamlar bunlarla sınırlı değildir. Yakıt filtresi değişimi ile birlikte polen filtresi, hava filtresi ve yağ filtresi değişimleride yapılmaktadır. Ayrıca balata değişimi, fren diski değişimi, balata temizliği, akü kontrolü de gerçekleştirilerek check up yapıldığında aracı sorunsuz şekilde yıllarca kullanabileceksiniz.

  Ford C-max bakım fiyatları için şimdi Teklif alabilir ve hemen randevu alarak aracınızın bakımını yerinde yaptırabilirsiniz. İster iş yerinde ister kapınızda ford  c-max bakımı yapabiliriz. Bu bakımlarda fren disk-balata değişimide yapabiliyoruz.

  .

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button