Ford Fusion Periyodik Bakım Fiyatları

Ford Fusion Mobil Servis Hizmetlerimiz

Tüm FORD modelleri için bakımdan fren balata ve disk değişimine, triger setinden debriyaj seti değişimine kadar tüm işlemler için aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

FORD Fusion kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Ford Fusion bakımları Mobil Oto Servis’te!

Talebinizi Girin & Arabanızın ihtiyacını belirtin. & Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. & Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. & Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

Ford Fusion  aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Ford fusion bakım fiyatları için bizden teklif almanızı öneriyoruz. Hem zaman hem stresten uzak aracınızın bakımını kapınızda yaptırabilirsiniz. Fusion fordun Mpv modelli 1.4,1.6 dizel benzinli motor seçeneği ile ülkemizde kullanılmaktadır. Ayrıca benzinli motorda tam otomatik vites seçeği dizel motorda ise yarı otomatik vites seçeneği bulunmaktadır. Ford fusion uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanılan araçlardan bir tanesi. Mobil oto servis ayrıcalığı ile aracınızın bakımını Ford uzmanı personellerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Fusion bakınmlarında orjinal Ford oto yedek parçaları yada muadili parçalar kullanmaktayız. Mobil oto servis garanti kapsamında 1 yıl 10 bin km’re garanti vermekteyiz. Ford fusion periyodik bakımlarında motor yağ, yağ filitresi, hava filitresi, yakıt filitresi, buji, antfriz değişimi ve silecek değişimi yapabiliyoruz. Ayrıca Ford fusion fren balata – disk değişiminide yapabilmekteyiz.

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button