Kia Bakım Fiyatları, Kia Servis Ücretleri

Öne Çıkan Kia Mobil Servis Hizmetlerimiz

Kapınızda İş yerinizinde veya Avm otoparkında aracınıza Bakım yapabiliriz

KİA Marka Aracınızın Bakımı & Onarımı İçin Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Kia Tarihi Hakkında

  kia servisi

  Güney Kore’de 1944 yılında kurulan Kia, bu ülkenin ilk bisiklet ve otomobil üreticisidir. Marka, 1998 yılında ise Hyundai ve Daimler-Chrysler ortaklığındaki konsorsiyum tarafından satın alınmıştır ve gerçek anlamda atılım bu andan sonra gerçekleştirmiştir. Otomobil, minibüs ve kamyon üretimi yapan firmanın tüm araçları, periyodik bakımları aksatılmadığında uzun yıllar kullanılabilmektedir.

  Mobil Oto Servis, periyodik araç bakımlarını konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Mobilotoservis.com.tr internet sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşılabilen Kia servis hizmetleri, kapıda da uygulanmaktadır. Kia servis işlemlerini uygun fiyat ve orijinal parçalarla yapılan Mobil Oto Servis’te araç bakım sorgulama işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

  Orijinal Kia yedek parça kullanılan servis bakımlarında bir yıl ya da 10 bin kilometre garanti sunulmaktadır. Kredi kartlarına taksit yapılarak Kia bakım ücretlerinin uygun şartlarda yapılmasını sağlayan Mobil Oto Servis, bakım sırasında motor yağını, fren balatasını, triger setini, disk setini kontrol etmekte, motor yağı değişimini gerçekleştirmektedir.

  Araç periyodik bakım fiyatlarını uygun şartlarda sunan Mobil Oto Servis, kapıda bakım işlemi yaparken araç sahiplerine de zaman kazandırmaktadır. Profesyonel servis personeli ile tüm arabaların servis bakımlarını gerçekleştirmektedir. Firmamız, gerek kapıda gerekse servis merkezinde kaliteli yedek parça kullanmaktadır.

  En ucuz akü, en ucuz araba parçası bulunan Mobil Oto Serviste, araba beyin tamiri de yapılmaktadır. Araba motor bakımı yapan profesyonel servis personeli, dizel araç bakımı nasıl yapılır sorusuna en uygun cevabı vermektedir.

  Kapıda araç bakım hizmeti veren ilk ve tek firma olan Mobil Oto Servis, bir yıl ya da 10 bin kilometre garantili hizmet sunmaktadır. Firmamızda baskı balata fiyatları ve oto yedek parça fiyatları çok uygun şatlarda sunulmaktadır. Mobil oto servis, her marka ve model araçların servis bakımlarını gerçekleştirmektedir.

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button