Nissan Bakım Fiyatları Nissan Servis Ücretleri

Öne Çıkan Nissan Mobil Servis Hizmetlerimiz

Kapınızda İş yerinizinde veya Avm otoparkında aracınıza Bakım yapabiliriz

NISSAN BAKIMLARI İÇİN FİYAT TEKLİFİ ALIN

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Nissan Tarihi Hakkında :

  nissan servisi

  1933 yılında 4 ortak tarafından kurulan Nissan markası, o günlerden bugüne gelene kadar bir çok otomobil üreterek bu sektördeki kalitesini ispatlamıştır. Çok uluslu bir marka olan Nissan, aynı zamanda dünyanın en büyük motor üreticilerinden birisidir.

  Birçok markanın motor alt yapı çalışmalarını üstlenen Japon Nissan markası, kendi adına üretmiş olduğu otomobillerle de sorunsuzluğu ön planda tutmaktadır. Uzun yıllar boyunca çizgisinden çıkmayan bir tavır sergileyen marka bir ilki yaratarak Fransız Renault motorları kullanmaya başlamıştı. Bu ortak çalışmanın meyvesi olan bu dizel motorlar, Nissan’ın Türkiye pazarında daha da sevilmesine sebep oldu.

  Sonraki yıllarda bu birlikteliği devam ettiren iki marka birbirleriyle teknoloji alışverişinde de bulunmaktadır. Nissan markasının Türkiye’de en çok sevilen modelleri arasında Primera, Juke, Qashqai, Micra ve Note gelmektedir. Bu arabalar genel anlamda sorunsuz olup, markanın en çok satanları arasına girmişlerdir.

  Her otomobilde olduğu gibi Nissan arabalarının da sorunsuz bir şekilde kullanılması için periyodik bakımlarının, Nissan yedek parçalarıyla zamanında ve doğru ustalar tarafından yapılması gerekmektedir.

  Bu bakımların Nissan Servislerine gitmeden de Mobil Oto Servis’te yapılabileceğini ne yazık ki birçok kullanıcı bilmemektedir. Üstelik Mobil Oto Servis Nissan yedek parça konusunda en uygun Nissan yedek parça fiyatlarını sunmaktadır.

  Nissan arabalarının ağır bakımlarından olan: triger seti değişimi, baskı balata değişimi, amortisör değişimi, fren diski ve balatası değişimi, V kayışı değişimi gibi hizmetler Mobil Oto Servis’te Nissan yedek parçalarıyla sunulabilmektedir. Üstelik tüm bu bakımlar yapılırken Nissan Servisleri ve Özel servislerde olmayan bir ayrıcalık olan 1 yıl ya da 10.000 kilometre garanti sunulmaktadır.

  Parçaların Kolay bulunabilmesi problem yaşatmazken, Nissan parça fiyat listesi de uygun seviyelerde olmaktadır. Üstelik tüm bakımlar kredi kartına taksitli ya da nakit olarak yapılabilmektedir. Böylelikle paranız da zamanınız da size kalmaktadır.

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button