Skoda Octavia Bakım Fiyatları

Skoda Octavia Bakımları

Skoda Octavia kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Skoda Octavia bakımları Mobil Oto Servis’te!

Skoda kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Skoda bakımları Mobil Oto Servis’te!

Talebinizi Girin Arabanızın ihtiyacını belirtin. Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

Skoda Octavia Aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Skoda Octavia, Çek otomobil Škoda Auto’nun 1996 yılından bu yana ürettiği aile arabasıdır. Üçüncü nesil Octavia yeni donanımlarla geliştirilmitir. Ön tampon radar sensörü aracın önündeki alanı izlemekte ve sürekli mesafeyi ve hızı değerlendirmektedir.

  Çarpışma uyarı ve acil frenlemeyi de sağlayan radar sisteminin yanı sıra çok fonksiyonlu kamera da bulunan otomobilde, şerit tutma sistemi, akıllı ışık asistanı, bilgisayar ve uydu navigasyonla geliştirilmiştir. Aktif yolcu koruması ve yorgunluk algılama sistemi bulunan Octavia, konforlu ve güvenli bir seyahat ayrıcalığı sunmaktadır. Benzinli ve dizel motorlarla üretilen bu arabada 5 vitesli manuel, 6 vitesli manuel, 4 vitesli otomatik ve 5 vitesli otomatik şanzıman seçenekleri bulunmaktadır. İleri düzeyde güvenlik donanımları bulunan, sağlam ve konforlu bir araç olan bu arabanın periyodik bakımlarının aksatılmaması gereklidir.

  Mobil Oto Servis, Skoda Octavia bakım periyotlarını orijinal yedek parça garantisi ile araç sahibinin istediği adreste yapmaktadır. Skoda Octavia servis hizmetini uygun fiyatla sunan firmamız, dizel araç bakımını da araç sahibinin kapısının önünde ya da servis merkezinde gerçekleştirmektedir. Mobil Oto Servis’in oto servis programına mobilotoservis.com internet sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

  Tüm Skoda Octavia bakım periyotları uygun fiyat ve orijinal araba parçası ile yapıldığı Mobil Oto Servis, tüm araçlarda olduğu gibi dizel araç bakımında da bir yıl ya da 10 bin kilometre garanti sunmaktadır. Mobilotoservis.com ile zahmetsiz ve kolay bir hizmet sunan firmamız, arzu eden araç sahibine kapısında, arzu edene de servis merkezinde hizmet vermektedir.

  Otomatik şanzıman yağ değişimini de titizlikle gerçekleştiren Mobil Oto Servis, orijinal yedek parça ile sunduğu oto tamir hizmetini kredi kartlarına taksitle ödenebilmesine imkan sağlamaktadır. Firmamız, deneyimli personeli ile Skoda Octavia servis hizmetinin yanı sıra her marka ve model arabaya servis hizmetini sunmaktadır.

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button