Skoda Rapid Bakım Fiyatları, Rapid Servis Ücretleri

Skoda Rapid Bakımları

Skoda Rapid kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Skoda Rapid bakımları Mobil Oto Servis’te!

Skoda kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Skoda bakımları Mobil Oto Servis’te!

Talebinizi Girin Arabanızın ihtiyacını belirtin. Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

Skoda Rapid Aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Aile otomobili yapısına sahip olan Skoda Rapid modelinin en yeni nesli, 2012 yılından bu yana üretilmektedir. Avrupa’nın genelinde, Çin’de ve Rusya’da satışa sunulan bu model, satış rakamları bazında yüksek değerlere ulaşmayı başarmıştır. 1.2, 1.4 ve 1.6 benzinli ve dizel motor seçenekleri yer alan Rapid, düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans denildiğinde akla gelen modellerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Eğer siz de Rapid sahibiyseniz, aracınızın uzun yıllar ilk zamanki performansını korumasını istiyorsanız, periyodik bakım ve check up uygulamalarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Bu uygulamalar sayesinde, aracınızın polen filtresi, hava filtresi ve yağ filtresi gibi önemli aksamları düzenli olarak kontrol edilebilecek ve aynı zamanda, balata değişimi, balata temizliği gibi pek çok farklı işlem de gerçekleştirilecektir.

  İlgili araçlar; Skoda Rapid 1.2 MPI 75 beygir, Skoda Rapid 1.2 TSI 85 beygir, Skoda Rapid 1.2 TSI 105 beygir, Skoda Rapid 1.4 TSI 122 beygir, Skoda Rapid 1.6 TDI CR DPF 105 beygir

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button