Superb Bakım Fiyatları, Superb Servis Ücretleri

Skoda Superb Bakımları

Skoda Superb kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Skoda Superb bakımları Mobil Oto Servis’te!

Skoda kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlar tüm Skoda bakımları Mobil Oto Servis’te!

Talebinizi Girin Arabanızın ihtiyacını belirtin. Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

Skoda  Superb Aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Skoda Superb, tarihi 1934 yılına dek dayanan bir modeldir. 1934 ve 1949 yılları arasında üretilen modelin devamı niteliğinde 2001 yılından bu yana üretilen en yeni nesil, hem tasarımı hem de performansı gibi yönleri ile öne çıkmaktadır. 5 kapılı bir tasarıma sahip olan Superb’in yeni nesli, önden çekiş ve dört çekiş opsiyonlarına da sahiptir. Ayrıca dizel ve benzinli motor seçenekleri de yer alan bu modele sahipseniz, mutlaka aracınızın check up ve periyodik bakım uygulamalarını yaptırmanız gerektiğini unutmayınız. Çünkü bu uygulamalar sayesinde aracınızın hava filtresi, polen filtresi ve yağ filtresi gibi pek çok bileşeni düzenli olarak kontrol edilecektir. Bunun yanı sıra, balata temizliği, silecek değişimi gibi işlemler de uygulanarak, aracınızın performans olarak en üst düzeye çıkması hedeflenmektedir.

  İlgili araçlar; Skoda Superb 1.4 TSI 125 beygir, Skoda Superb 1.4 TSI 125 beygir, Skoda Superb 1.4 TSI 125 beygir, Skoda Superb 1.4 TSI 123 beygir, Skoda Superb 1.6 TDI 105 beygir DPF, Skoda Superb 1.6 TDI CR DPF 103 beygir, Skoda Superb 1.6 TDI 105 beygir DPF, Skoda Superb 1.6 TDI CR DPF 103 beygir,

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button