Suzuki Bakım Fiyatları Suzuki Servis Ücretleri

Suzuki Bakımları İçin Fiyat Teklifi Alın

Tüm Suzuki modelleri için bakımdan fren balata ve disk değişimine, triger setinden debriyaj seti değişimine kadar tüm işlemler için aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

SUZUKİ marka aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Suzuki Teknik Bilgileri

  Suzuki Servisi

  Suzuki denildiği zaman akla ilk gelen şeylerden birisi üretmiş olduğu motosikletlerdir. Ancak marka sadece motosiklet üretiminde değil hemen hemen birçok sektörde faaliyet göstermektedir. Tekne motorlarından, dikiş makinelerine, otomobillerden, motosiklete, hatta otobüs üretimi bile gerçekleştiren marka daha birçok alanda faaliyet göstermektedir.

  Suzuki otomobilleri genel anlamda kaliteli otomobillerken, tasarım anlamında sıra dışı çizgilere sahip değiller. Ancak mekanik anlamda son derece dayanıklı otomobiller olduğunu da söylemek lazım. Suzuki markasının en çok satılan otomobilleri arasında: Swift, Vitara, Splash modelleri gelmektedir.

  Tüm bu arabaların sağlıklı ve uzun ömürlü olabilmeleri için periyodik bakımlarının düzgün ve zamanında yapılması şarttır. Mobil Oto Servis’te bu arabaların periyodik bakımları orijinal Suzuki yedek parçaları kullanılarak yapılmaktadır. Otomobilin ülkemizde fazla tutmaması Suzuki yedek parça fiyatlarına olumsuz yansımamıştır. Aksine parça fiyatları sınıfıyla aynı seviyelerdedir.

  Mobil Oto Servis’te yapılan periyodik bakımlar, triger seti, fren balatası ve disk seti, baskı seti ve balata seti yapılırken de Suzuki parçaları kullanılmaktadır. Suzuki periyodik bakımlarını isterseniz ev ya da iş yerinizim önünde orijinal Suzuki yedek parçalarıyla yaptırabilirsiniz.

  Türkiye’de ilk kez Mobil Oto Servis’in sunmuş olduğu yerinde bakım hizmetinde ödemelerinizi ister kredi kartı isterseniz de nakit olarak yapmanız mümkün. Ayrıca satın almak istediğiniz diğer tüm aksesuar ve ihtiyaçlarınız içinde uygun Suzuki parça fiyatları sunulmaktadır. Almış olduğunuz tüm hizmetler Mobil Oto Servis tarafından 1 yıl ya da 10.000 kilometre garanti kapsamına alınmaktadır.

  Garanti kapsamında yapılan işlemlerle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız tüm bakım ihtiyaç halinde tekrardan Suzuki parçaları kullanılarak gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye de sadece Mobil Oto Servis’in sunmuş olduğu kapıda bakım hizmeti sayesinde zamandan ve paradan tasarruf etmiş olursunuz.

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button