Ford Mondeo Periyodik Bakım Fiyatları

Ford Mondeo Mobil Servis Hizmetlerimiz

Tüm Ford modelleri için bakımdan fren balata ve disk değişimine, triger setinden debriyaj seti değişimine kadar tüm işlemler için aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ford Mondeo kilometre bakımlarından triger seti değişimlerine, fren balata-disk değişimlerinden ağır bakımlara tüm Ford Mondeo bakımları Mobil Oto Servis’te!

Talebinizi Girin & Arabanızın ihtiyacını belirtin. & Ücretsiz Teklif Alın Fiyatı sizinle paylaşalım. & Randevunuzu Alın Yer ve zamanı belirleyin. & Arabanızın Bakımını Yaptırın İster serviste ister evinizde.

 Aracınızın bakımı & onarımı için ücretsiz fiyat teklifi alın.

  Mesajınız başarı ile gönderildi!

  Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

  Ford mondeo bakım fiyatları araştırması yapanlar için bizdende teklif almanızı öneriyoruz. Çünkü mobil oto servis aracınızın bakımını yerinde yapabilmektedir.

  Mondeo Ford markasının sedan modellerinden. Türkiye’de 1.6 benzinli 2,0 dizel motor seçeneği ile satışa sunulmuştur. Kasa yapısına baktığınızda geniş araba kullanmak isteyenler için tasarlanmış diyebiliriz. Gerek yol tutuşu gerek motor performansıyla 1992 yılından günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Mondeo bakımları için mobil oto servisten hizmet alabilirsiniz. Aracınızın bakımı Ford uzmanı personelimiz tarafından özenle yapmaktayız. Mondeo bakımlarında tüm filitre ve yağ bakımlarını yapabilmekteyiz. Mondeo periyodik bakım yaparken orjinal yada muadili oto yedek parçaları kullanılmaktadır. Mondeo bakım yaparken motor yağı değişimi, hava filitre değişimi, yakıt filitre değişimi, polen filitre değişimleri yapıyoruz. ayrıca Mondeo  Fren disk – balata değişimlerinide aynı şekilde aracın bulunduğu yerde yapabilmekteyiz. Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Artık mondeo bakımı için servise yada sanayilere gitmenize gerek kalmadı. Mobil oto servis ile araç bakımı artık çok kolay.

  Nasıl Çalışır?

  Arabanızı seçin, randevunuzu alın ve evinizin rahatlığında periyodik bakım hizmeti almanın keyfini çıkarın!

  Randevunuzu Bugün Planlayın

  Periyodik Bakım & Mekanik Onarım İçin Sizleri Bekliyoruz

  Ara: 0-532-297-9469

  Randevu Oluştur
  Teklif AL

   Mesajınız başarı ile gönderildi!

   Bir şeyler ters gitti, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.

   Call Now Button